Sõprade klubi

Juba H. Balzac on öelnud: "Kõik suured asjad
algavad sellest, et inimesed ei oska rahulikult paigal istuda."

Haiba Lastekodu Sõprade Klubi koondab endas ärksaid ja teotahtelisi inimesi, kes on võtnud oma südameasjaks meie lastele sõpradeks ja toetajateks olla… teha natuke rohkem kui peab, seda mida süda kutsub.

Sõprade Klubi sai alguse aastal 2004 kui ühinesid mõned inimesed, kes kõik olid mingil moel omaette leidnud tee lastekodu toetajate hulka. Ühisel jõul saab ikka rohkem ja paremini. Läbi aastate on klubiga liitunud ikka rohkem ja rohkem sõpru, kelle südames on olnud soov millegagi aidata.

Meie Sõprade Klubi ei mõõda oma liikmete panust rahas. Sõpra ei saa kunagi määratleda selle järgi kui palju ta sinu ellu rahaliselt panustab, vaid ikka teiste väärtuste järgi. Tahame pakkuda lastele ühte osa, mida elus väga vaja on - sõprust,  toetust ja inimesi, kes aitaksid lastel mõista elu ja aidata mingil  moel neil iseseisvaks eluks paremini ette valmistuda. Ja see saab toimuda ainult isikliku kontakti ja kogemuste jagamise kaudu.

Tahame organiseerida võimalikult palju selliseid üritusi, kus lastel oleks võimalik veeta aega oma suurte sõpradega ja täiskasvanutel jagada oma elu ja südant nendega.
Kui kellelgi on soov Sõprade Klubist rohkem teada saada või klubiga liituda, siis oleme rõõmuga valmis teiega suhtlema:

sober@haibalastekodu.ee

või lastekodu kontaktidelt

 

SÕPRADE KLUBI PÕHIKIRI